Kauno jojimo bazė
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kauno jojimo bazė

Mūsų žirgyno forumas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Poniai (Prie Kačerginės)

Go down 
+2
Ekvidas
Deli
6 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
sniegena
Super dalyvis
Super dalyvis
sniegena


Pranešimų skaičius : 76
Join date : 2008-05-18
Age : 30
Miestas : kaunas

Poniai (Prie Kačerginės) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Poniai (Prie Kačerginės)   Poniai (Prie Kačerginės) - Page 2 EmptyAntr. 07 22, 2008 4:54 am

na jei aš būciau kurios nors vietoje,tai vaziuociau isvis viena ir mano nuomone butu geriausiai lol!
Atgal į viršų Go down
Gabas
Senbuvis
Senbuvis
Gabas


Pranešimų skaičius : 147
Join date : 2008-05-30
Age : 28
Miestas : Kaunas

Poniai (Prie Kačerginės) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Poniai (Prie Kačerginės)   Poniai (Prie Kačerginės) - Page 2 EmptyŠt. 07 26, 2008 5:30 am

As manau vienai vaziuoti yra nesamone. Nesmagu. O del Erikos as nieko apie ja blogo sakyt negaliu,nes mes susitaikeme ir ji ant manes nevaro. O as ant jos taip pat. Mes esame labai geros drauges ir kam tai nepatinka -ne mano bedos. Siaip su Erika man patinka leisti laika ir su ja bendrauti.
P.S lina tai jei tau ji taip nepatinka tai kam treciadieni su ja bendravai?? Rolling Eyes
Bet ir tu,Lina nesi angeliukas. Twisted Evil
As tikrai toliau bendrausiu su Erika ,nes mes tai tikrAI puikiai sutariam. . geek alien cheers flower
Atgal į viršų Go down
Ekvidas
Aktyviausias
Aktyviausias
Ekvidas


Pranešimų skaičius : 286
Join date : 2008-05-16
Miestas : Kaunas

Poniai (Prie Kačerginės) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Poniai (Prie Kačerginės)   Poniai (Prie Kačerginės) - Page 2 EmptyPir. 07 28, 2008 5:39 am

Neatrodo, kad pastebejai, nes kazkaip ir toliau nori viska tik uzastrint Rolling Eyes Laughing

O tu, Lina, nepastebi, kad, tavo zodziais tariant, tu pati esi tokia pat kaip Erika. Pas tave, matyt, taip pat galioja taisykle "I akis sakyk myliu, uz akiu - eik po velniu" Rolling Eyes Laughing

O as, beje, taip pat neblogai su Erika sutariu ir jokiu nuoskaudu savyje nelaikau.
Atgal į viršų Go down
Moni
Naujokas
Naujokas



Pranešimų skaičius : 13
Join date : 2008-05-16

Poniai (Prie Kačerginės) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Poniai (Prie Kačerginės)   Poniai (Prie Kačerginės) - Page 2 EmptyPir. 07 28, 2008 12:47 pm

Panos,nesikoliokit,eikit muštis ;DDDD

jei ka tj jokinu Wink))
Atgal į viršų Go down
Ekvidas
Aktyviausias
Aktyviausias
Ekvidas


Pranešimų skaičius : 286
Join date : 2008-05-16
Miestas : Kaunas

Poniai (Prie Kačerginės) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Poniai (Prie Kačerginės)   Poniai (Prie Kačerginės) - Page 2 EmptyAntr. 07 29, 2008 10:39 am

As net nesiruosiu ir nesipykstu Laughing
Bet gana idomiai atrodo, kai cia priraso, o per trefke vel viskas ciki piki Neutral Laughing
Atgal į viršų Go down
Deli
Įkūrėja
Įkūrėja
Deli


Pranešimų skaičius : 219
Join date : 2008-05-12
Age : 30
Miestas : Kaunas

Poniai (Prie Kačerginės) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Poniai (Prie Kačerginės)   Poniai (Prie Kačerginės) - Page 2 EmptyTr. 07 30, 2008 4:01 am

Na, jum taip gal tik atrodo... TIKRAI ciki piki nera! Embarassed
Mes buvom labai labai geros drauges iki tada, kai ji pradejo mane smeizt mamai uz nebutus dalykus Suspect . ryte neilipo i autobusa, o is tiesu, ja isstume jos brolis Shocked . tipo as jos paprasiau pasilikti su manimi ir nevaryt i sule. Mad na ka, o ta papasakojo tokia savo versija mamai silent bounce . o ta, savo ERKUTES paklusius, atvare kalbetis su mano tevais. Shocked man tevai kai papasakojo, man akys ant kaktos issoko! affraid
Na, tai kur cia drauge..? Suspect Rolling Eyes Ir dar inai patikekit, kiek DAUG tokiu panasiu dalyku yra pridarius! Suspect
Ir tikrai, as ant jos nestumiu, jaj nieko blogo nedarau, ir nemanau, bet kai ji sitaip daro... Sad
Ir pati as nesu tokia, kad jeigu jau susipykau, nesisveikinciau. pig As pasisveikinu, viska, bet ji pati turetu jausti kalte del to, kodel mes jau nesame geriausios drauges. study
Tai vat. drunken
Atgal į viršų Go down
https://jojimobaze.forumlt.com
Gabas
Senbuvis
Senbuvis
Gabas


Pranešimų skaičius : 147
Join date : 2008-05-30
Age : 28
Miestas : Kaunas

Poniai (Prie Kačerginės) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Poniai (Prie Kačerginės)   Poniai (Prie Kačerginės) - Page 2 EmptyKv. 07 31, 2008 2:06 am

Na tikrai ,Ekvidai cheers Snekekime ir diskutuokime apie poniukus ,o ne apie Erika... Very Happy
Atgal į viršų Go down
Ekvidas
Aktyviausias
Aktyviausias
Ekvidas


Pranešimų skaičius : 286
Join date : 2008-05-16
Miestas : Kaunas

Poniai (Prie Kačerginės) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Poniai (Prie Kačerginės)   Poniai (Prie Kačerginės) - Page 2 EmptyPen. 08 01, 2008 12:26 am

Va, butent! Wink
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Poniai (Prie Kačerginės) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Poniai (Prie Kačerginės)   Poniai (Prie Kačerginės) - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Poniai (Prie Kačerginės)
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Poniai [prie Kacergines]. Varzybeles

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Kauno jojimo bazė :: Žirgai :: Kiti žirgynai-
Pereiti į: